Sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy nie jest łatwa. A informacje, które zewsząd do nas docierają nie napawają optymizmem.

Ale też z drugiej strony każdego dnia, kiedy otwieramy Internet, możemy „spotkać” przedsiębiorców, którzy wykazują się niesamowitą kreatywnością w walce z kryzysem. Pokazują, że „Biznes Walczy” i motywują do działania. My czujemy się zmotywowani. Dlatego najchętniej chcielibyśmy wszystkie te wspaniałe akcje i udostępniać, share`ować i puszczać w świat mediów społecznościowych, z nadzieją, że będą miały wpływ także na realny świat. Ale nasi „fani” mogliby tego nie wytrzymać, a za nic nie chcielibyśmy dodatkowo drażnić w tej i tak już stresującej sytuacji. Ale też nie chcemy tylko dla siebie zachowywać tyle inspirujących pomysłów. I tak powstał pomysł na Damy radę – Let’s WorkTime! Bo w końcu bycie członkiem ekipy  WorkTime zobowiązuje! 🙂

I kto wie? Może opublikowane pozytywne przemiany i pomysły zmotywują też innych? Gwarancji nie ma, ale zamartwianie też nic nie zmieni. Wierzymy, że warto pracować – nad sobą, nad dobrym samopoczuciem i nad zmianą. Dlatego dajcie się zaprosić na wspólną podróż! Dajcie się zainspirować! A może i Wy znacie pozytywne przykłady radzenia sobie w kryzysie? Napiszcie do nas! Na Wasze inspiracje czekamy na naszym Facebooku.

Damy Radę – Let’s WorkTime!
Powered by WorkTime.pl – Aplikacja do optymalizacji czasu pracy poprzez mierzenie czasu pracy dla klienta, rozliczania i raportowania oraz analizy rentowności projektów.